Warsaw, POLAND Back

Governess / Governor

OFERTA PRACY: Guwernantka/Guwerner | Warszawa

DZIECI: 
Chłopiec 4 lata

LOKALIZACJA: Warszawa + okazjonalnie podróże z rodziną

WYNAGRODZENIE: 3,000 tys. zł netto/m-c

GODZINY PRACY: Pełny etat (chłopiec uczęszcza do przedszkola, godziny pracy: 8:00-9:30 + 16:00-18:30)

DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz/ termin elastyczny

OPIS OFERTY: Rodzina z Warszawy poszukuje Guwernantki/Guwernera do pracy z chłopcem w wieku 4 lat. Chłopiec uczęszcza na zajęcia dodatkowe (Lego). Guwernantka/Guwerner będzie odpowiedzialna za odwożenie/przywożenie chłopca do szkoły oraz na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, spacery na świeżym powietrzu i aktywności wspierające rozwój dziecka (np. zajęcia twórcze odpowiednie do wieku dziecka, nauka języka angielskiego, stymulowanie rozwoju intelektualnego dziecka, organizowanie zabaw i spotkań z innymi dziećmi). Oferta pracy stałej na okres 2+ lat. Oferta bez zamieszkania. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA: Osoba energiczna, odpowiedzialna, kreatywna, elastyczna, szczerze zaangażowana w opiekę nad chłopcem. Posiadająca bogate doświadczenie (min 5 lat) w opiece nad dziećmi oraz wiedzę na temat rozwoju dziecka. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym. Wymagane czynne prawo jazdy. Koniecznie osoba niepaląca. Mile widziane przygotowanie pedagogiczne (bądź w trakcie studiów pedagogicznych, językowych lub pokrewnych).

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (z dopiskiem „Aplikacja na stanowisko Guwernantka/Guwerner; Warszawa”) na adres: candidate@miss-governess.com.

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Zespół Miss Governess

(Certyfikat Marszałka Województwa nr. 15937)

Miss Governess - International Childcare Recruitment Agency