Warsaw, POLAND Back

Governess

OFERTA PRACY: Guwernantka | Warszawa

DZIECI:
• Chłopiec 13 lat
• Chłopiec 9 lat

LOKALIZACJA: Warszawa (Młociny)

WYNAGRODZENIE: 3,000-4,000 zł netto/mc (do negocjacji, wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia i kwalifikacji)

GODZINY PRACY: Poniedziałek-Piątek; pół etatu (10:00 do 14:00) lub pełny etat (10:00 do 18:00) – do uzgodnienia z kandydatką (rodzina otwarta jest również na inną propozycję godzin w ramach 'pół etatu', odpowiadających kandydatce)

DATA ROZPOCZĘCIA: 01.08.2018

OPIS OFERTY: Rodzina z Warszawy poszukuje wykształconej i doświadczonej Guwernantki/Nauczycielki, która byłaby odpowiedzialna za naukę chłopców podstawy programowej w zakresie swoich kompetencji. Guwernantka byłaby dodatkowo wspierana korepetytorami innych przedmiotów. Praca na okres 2 lat. Umowa o pracę lub zlecenie. Oferta bez zamieszkania.

OBOWIĄZKI:
• prowadzenie wszechstronnej edukacji domowej dzieci (język polski, język angielski, przedmioty ścisłe, zajęcia sportowe, muzyczne, artystyczne)
• promowanie rozwoju intelektualnego, edukacyjnego i społecznego dzieci, motywowanie dzieci do nauki, tworzenie otoczenia przyjaznego nauce i zabawie
• nauka dobrych manier, aranżowanie zabaw i spotkań podopiecznych z innymi dziećmi
• informowanie rodziców o postępach rozwojowych i edukacyjnych dziecka, organizacja stymulujących zajęć twórczych, zajęć plenerowych czy wycieczek
• przywożenie/odbieranie dzieci z zajęć dodatkowych

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA: Osoba dobrze zorganizowana, doświadczona, odpowiedzialna. Kandydatka z wykształceniem wyższym pedagogicznym (bądź pokrewnym). Min 2 lata doświadczenia na stanowisku nauczyciel. Język niemiecki lub hiszpański – zaawansowany, język angielski – płynny. Koniecznie osoba nie paląca. Osoba z kreatywnym podejściem do spędzania czasu z dziećmi, pełna pasji i energii.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: candidate@miss-governess.com w tytule wpisując "Aplikacja na stanowisko Guwernantka/Warszawa".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Zespół Miss Governess
(Certyfikat Marszałka Województwa nr. 15937)

Miss Governess - International Childcare Recruitment Agency