Warsaw, POLAND Back

Nanny/Governess

OFERTA PRACY: Niania/Guwernantka | Warszawa

DZIECI:
● Dziewczynka 7 lat
● Chłopiec 3,5 roku
● Chłopiec 2,5 roku

LOKALIZACJA: Warszawa Śródmieście

WYNAGRODZENIE: 6,000 tys. zł netto/m-c

GODZINY PRACY: Poniedziałek - Piątek 7:00-9:00 + 16:30-22:00 + elastycznie weekendy

DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz/tak szybko jak to możliwe

OPIS OFERTY: Rodzina z Warszawy (Śródmieście) poszukuje samodzielnej i odpowiedzialnej Niani do opieki nad trójką dzieci w wieku 7 lat (dziewczynka), 3 i 2 lat (chłopcy). Dziewczynka uczęszcza na zajęcia dodatkowe (balet, j.angielski). Rodzina aktywna, lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu, basenie.

Niania będzie odpowiedzialna za zaspokajanie podstawowych potrzeb dzieci (karmienie, ubieranie, przewijanie, kąpiel, pielęgnacja), odwożenie/przywożenie dzieci do szkoły oraz na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, spacery na świeżym powietrzu i aktywności wspierające rozwój dzieci (np. zajęcia twórcze odpowiednie do wieku dziecka, nauka języka angielskiego, nadzór i pomoc w odrabianiu szkolnych zadań domowych, organizowanie zabaw i spotkań z innymi dziećmi). Do obowiązków Niani będzie również należało utrzymywanie w czystości pokoi dziecięcych (rodzina zatrudnia sprzątaczkę). Okazjonalnie babysitting. Oferta pracy stałej na okres 2+ lat. Możliwość pracy z zamieszkaniem (rodzina zapewnia oddzielne zakwaterowanie). Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA: Osoba odpowiedzialna, kreatywna, elastyczna, szczerze zaangażowana w opiekę nad dziećmi. Posiadająca bogate doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz wiedzę na temat rozwoju dziecka. Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Koniecznie osoba niepaląca.

MILE WIDZIANE (warunek nie konieczny): prawo jazdy (rodzina zapewnia samochód ze skrzynią automatyczną), przygotowanie pedagogiczne (bądź w trakcie studiów pedagogicznych/językowych/pokrewnych).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV („Aplikacja na stanowisko Niania/Guwernantka; Warszawa Śródmieście”) na adres: candidate@miss-governess.com.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Zespół Miss Governess

(Certyfikat Marszałka Województwa nr. 15937)

Miss Governess - International Childcare Recruitment Agency