Kielce, POLAND Back

Live-in Nanny

OFERTA PRACY: Niania z zamieszkaniem | KIELCE

DZIECI: Dziewczynki w wieku 7 i 17 lat

LOKALIZACJA: Kielce

WYNAGRODZENIE: 
● 3,000+ netto/m-c (do negocjacji)
● Oferta z zamieszkaniem, rodzina zapewnia pokój w domu rodziny + wyżywienie

GODZINY PRACY: 
System rotacyjny, miesięcznie ok. 3 tygodnie pracy (opieka samodzielna, 24h) + 7-10 dni urlopu, praca w weekendy do uzgodnienia z rodziną

DATA ROZPOCZĘCIA: Luty 2018

OPIS OFERTY: Rodzina z Kielc poszukuje odpowiedzialnej i ciepłej Niani do opieki nad dwójką dzieci pod nieobecność rodziców (ok. 3 tygodnie miesięcznie). Rodzina poszukuje kandydatki, która wspierałaby rodziców w opiece nad dziećmi oraz była odpowiedzialna za przygotowywanie posiłków dzieciom oraz lekkie prace domowe (rodzina zatrudnia sprzątaczkę do gruntownego sprzątania domu). Rodzice szukają osoby ciepłej i serdecznej, potrafiącej samodzielnie wykonywać swoje obowiązki. Praca na okres 2 lat.

OBOWIĄZKI: 
● promowanie rozwoju intelektualnego, edukacyjnego i społecznego dzieci, 
● nadzór i pomoc dziecku w odrabianiu zadań domowych, motywowanie dzieci do nauki, tworzenie otoczenia przyjaznego nauce i zabawie
● przygotowywanie pożywnych posiłków/przekąsek dla dzieci 
● dbałość o czystość pomieszczeń w których przebywają dzieci 
● pranie/prasowanie ubrań dziecięcych
● lekkie prace domowe/zakupy 
● opieka nad zwierzętami (pies, sznaucer-miniaturka)

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA: Osoba wrażliwa, życzliwa, odpowiedzialna, kochająca dzieci, szczerze zaangażowana w opiekę nad dziećmi. Niania z kreatywnym podejściem do spędzania czasu z dziećmi, osoba potrafiąca wyznaczać dzieciom granice, pełna energii. Kandydatka powinna mieć min 2 lata doświadczenia w opiece nad dziećmi. Rodzina gotowa jest zaakceptować również kandydatki palące (pod warunkiem nie palenia w obecności dzieci).

MILE WIDZIANE (warunek niekonieczny): czynne prawo jazdy (własny samochód – wówczas dodatkowo zwrot kosztów paliwa), mile widziane wykształcenie pedagogiczne/w trakcie studiów, bądź pokrewne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: candidate@miss-governess.com w tytule wpisując "Aplikacja na stanowisko Niania z zamieszkaniem/Kielce".

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Zespół Miss Governess

(Certyfikat Marszałka Województwa nr. 15937)

Miss Governess - International Childcare Recruitment Agency