Rzeszów, POLAND Back

Live-out Nanny

OFERTA PRACY: Niania| Rzeszów

DZIECI: Chłopiec 6 lat, Chłopiec 8 lat

LOKALIZACJA: Rzeszów

WYNAGRODZENIE: 10-12 zł netto/godzinę (do negocjacji)

GODZINY PRACY: 5 dni w tygodniu od 2 do 6 godzin dziennie. W przypadku choroby dziecka od 8 do 9 godzin dziennie. W przypadku wyrażenia chęci ze strony Niani o rozszerzenie zakresu obowiązków o prace domowe, wymiar pracy wynosiłby od 6 do 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu.

WYMIAR PRACY: pół etatu lub pełny etat.

DATA ROZPOCZĘCIA: styczeń 2018

OPIS OFERTY:
Rodzina z Rzeszowa poszukuje Niani do dwóch chłopców w wieku 6 i 8 lat. Oferta bez zakwaterowania. Praca stała. Przewidywany okres zatrudnienia 2 lata. Opieka w pełni samodzielna. Starszy chłopiec cierpi na zaburzenia integracji sensorycznej – nadwrażliwość na dźwięk, podwrażliwość dotykowa. Obecnie po zakończeniu terapii z zakresu SI. Cechuje go ponadprzeciętna inteligencja. Młodszy chłopiec potrzebuje dużo ruchu, jego słabszym punktem jest trudność panowania nad emocjami w przypadku, gdy coś idzie nie po jego myśli.

OBOWIĄZKI:
• zaprowadzanie i odbieranie dzieci ze szkoły/pozalekcyjne zajęcia dodatkowe (basen, j.angielski, gimnastyka)
• zaspokajanie podstawowych potrzeb dziecka, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, aranżowanie zabaw i spotkań podopiecznych z innymi dziećmi
• współpraca z rodzicami i nauczycielami w celu wspierania i promowania rozwoju dzieci, organizacja stymulujących zajęć twórczych odpowiednich do wieku dziecka, informowanie rodziców o postępach rozwojowych dzieci
• nadzór i pomoc dziecku w odrabianiu zadań domowych, motywowanie dzieci, tworzenie otoczenia przyjaznego nauce i zabawie
• okazjonalnie gotowość pod telefonem do przyjazdu w razie konieczności nieplanowanego wcześniej wyjścia do pracy jednego z rodziców (lekarz) pod nieobecność drugiego

W przypadku wyrażenia chęci ze strony Niani o rozszerzenie zakresu obowiązków o prace domowe (i tym samym zwiększenie liczby godzin pracy), ich zakres będzie do indywidualnego uzgodnienia z rodziną.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATA:
Rodzina poszukuje osoby sumiennej, oddanej, ciepłej, lubiącej dzieci, kontaktowej. Osoby, która chętnie nawiąże relację z dzieckiem i będzie umiała postawić granice we wspólnym spędzaniu czasu. Koniecznie osoba nie paląca. Kandydatka powinna mieć min 2-5 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi w podobnym wieku. Osoba bez alergii (rodzina posiada koty). Najchętniej osoby z czynnym prawem jazdy (warunek niekonieczny).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: candidate@miss-governess.com

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

- Zespół Miss Governess

(Certyfikat Marszałka Województwa nr. 15937)

Miss Governess - International Childcare Recruitment Agency